#61 2012-01-16 12:04:35

Wilk

Wilkołak

Zarejestrowany: 2011-12-23
Posty: 23
WWW

Re: Caryna

*Podniósł leniwie powieki odkrywając, że aktualnie leży sobie w zimnym śniegu opierając głowę na zmarzniętej brodzie. Usnął w dziwnej pozycji, a w czasie snu przeistoczył się w człeka. Pewnie los pokara go jeszcze odmrożeniami. Wydawszy kilkakrotnie odgłos zaskoczenia połączony z zażenowaniem i obrzydzeniem podciągnął kolana pod brodę. Tak zajebiście zimno nie było mu przez ładne parę miesięcy. Podniósł się chwiejnie i postawił kilka kroków w kierunku centrum miasta. Do jego nozdrzy wdarł się silny zapach typowy dla wilkołaków. Podniósł jedną z brwi i rozejrzał się zamaszyście obracając przy tym głowę. Niestety nie wyczuł "tego czegoś", co z pewnością nie było zapachem i czym odznaczały się wszystkie, nawet najsłabsze wampiry. Chyba po prostu przestał być wrażliwy na takie stworzenia.*

Więcej razy prosić nie będę, jeszcze jeden wybryk, dostaniesz bana. S


__________________________________________
http://s5.ifotos.pl/img/ywilkczle_rhsqqew.png
Aktualny wygląd powyżej.
Abu.

Offline

 

#62 2012-01-16 23:56:17

Alizon

Samotnik (Wilkołak)

Zarejestrowany: 2012-01-15
Posty: 223
Sakiewka: 1.000 $
Zdolności: Księżyc na lewym ramieniu

Re: Caryna

Nie ma co, trzeba się stąd zwijać i znaleźć dogodniejszy kącik, będę miała jeszcze czas żeby zabawić się z tutejszymi pijawkami. *pomknęła chcąc odnaleźć się jak najdalej od wampirycznego zapachu. Już po chwili znowu ostro zahamowała rozbryzgując miękkie podłoże. Stało przed nią skulone, zziębnięte coś, co mimo człowieczych kształtów nosiło na sobie wilkołaczą woń. Rzadko kiedy natrafiała na pobratymców, wszędzie osiedlały się wampiry, tak więc -  nie tracac czujności - z lekka się rozluźniła*


Ty mi dajesz lizaka, ja Ci daję spokój. :3

Just can't believe this shit

Offline

 

#63 2012-01-26 20:38:01

Sarah

Admin ~ Władza absolutna   NightLander ( nad-wampir )

36117624
Zarejestrowany: 2011-12-20
Posty: 369
Orientacja: Biseksualna
Ekwipunek: x ilość srebrnych noży
Partner/Rodzina: Nie w tym życiu.
Sakiewka: x $
Zdolności: proj. astr., umysł. ból

Re: Caryna

*Przechodząc dalej natrafiła na woń dwóch wilkołaków znajdujących się w pobliżu. Kilka kroków później zauważyła chłopaka, podążającego w kierunku miasta. Z pewnością nie był on Wampirem. Wyczuwała od niego niejako słabą woń psa, ale nie była pewna, czy jej węch nie myli.*


Mym zacnym multi jest Atasuke

"Jeżeli Metal jest dziełem Szatana... To Szatan ma bardzo dobry gust muzyczny"
     

Noże Sarah, na których wytopione jest siedem grzechów głównych, pomimo tego, iż wydają się być zwykłymi narzędziami są częścią jej ciała i duszy. Czuje, gdy ktoś próbuje ich dotknąć lub ukraść.


http://pdgf.pitapata.com/E5QRp2.png

Offline

 

#64 2012-01-30 16:58:52

Alizon

Samotnik (Wilkołak)

Zarejestrowany: 2012-01-15
Posty: 223
Sakiewka: 1.000 $
Zdolności: Księżyc na lewym ramieniu

Re: Caryna

*nim zdążyła przyjrzeć się pachnącemu wilczą krwią chłopakowi, doszefł ją ostrzejszy złowrogi zapach.. wampira.* Hej, wiesz czy jest tu gdzieś jakaś kryjówka, chłoptasiu? *mruknęła bez większych powitań* - Bo z czego mi się wydaje to pijawką nie jesteś, a się tu jedna zbliża.

Wypowiedzi zaczynaj od myślnika, i spróbuj nie popełniać błędów ortograficznych. Szafira


Ty mi dajesz lizaka, ja Ci daję spokój. :3

Just can't believe this shit

Offline

 

#65 2012-01-30 17:53:16

Sarah

Admin ~ Władza absolutna   NightLander ( nad-wampir )

36117624
Zarejestrowany: 2011-12-20
Posty: 369
Orientacja: Biseksualna
Ekwipunek: x ilość srebrnych noży
Partner/Rodzina: Nie w tym życiu.
Sakiewka: x $
Zdolności: proj. astr., umysł. ból

Re: Caryna

*Idąc jeszcze kilka kroków do przodu zauważyła również drugą postać. Brunetka stała tyłem do niej, jednakże Sar podejrzewała, iż dziewczyna nie jest Wampirem..*


Mym zacnym multi jest Atasuke

"Jeżeli Metal jest dziełem Szatana... To Szatan ma bardzo dobry gust muzyczny"
     

Noże Sarah, na których wytopione jest siedem grzechów głównych, pomimo tego, iż wydają się być zwykłymi narzędziami są częścią jej ciała i duszy. Czuje, gdy ktoś próbuje ich dotknąć lub ukraść.


http://pdgf.pitapata.com/E5QRp2.png

Offline

 

#66 2012-01-30 18:08:46

Alizon

Samotnik (Wilkołak)

Zarejestrowany: 2012-01-15
Posty: 223
Sakiewka: 1.000 $
Zdolności: Księżyc na lewym ramieniu

Re: Caryna

*obróciła lekko głowę. Zadrżała. Dawno już żadna pijawa nie była tak blisko. Wyraźnie dostzegła mało ludzkie oczy i czarne włosy.. i coś błyszczącego przy wardze.*


Ty mi dajesz lizaka, ja Ci daję spokój. :3

Just can't believe this shit

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bazarek.pun.pl www.zarzadzaniepolsl.pun.pl www.sosnicagliwice.pun.pl www.naruto-akatsuki.pun.pl www.zarzadzanie09.pun.pl